brain abscess histopathology techniques i meaning in japanese andrea rincon oficial twitter patty phommanyvong cheerleader oopsies c walk ky anh diem cau doi hay ve ngay tet

Gerekli Evraklar

Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken önceden alınmış bütün vizelerinizin fotokopilerini dosyanıza eklemelisiniz. Pasaportunuzun ziyaret bitim tarihinden itibaren en az 3 ay daha geçerli olması gerekmektedir.

· Vize ücretleri

Yeni Zelanda turistik vize başvurusu Türk vatandaşlarına ücretsizdir. Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu başvurular için vize ücreti 130 USD’dir.

· İş ve çalışma bilgileri

· Ücretli çalışan ya da yeni ayrılmışsanız, son 3 aylık maaş bordrosu ve kurum kimliğinin fotokopisi vize dosyanıza eklenmelidir.

· Ücretli çalışan iseniz, SGK işe giriş bildirgeleri ve hizmet dökümleri Yeni Zelanda vize başvurusu için gerekmektedir.

· Emekliyseniz, emekli olduğunuz kurumdan alacağınız maaş yazısı ve kurum kimliğinin fotokopisi ile emekli aylığınızın yattığı bankadan alacağınız hesap özetiniz de vize dosyanızda olmalıdır.

· Serbest meslek sahibi iseniz, Ticaret Sicil Gazeteniz, imza sirküleriniz, vergi levhanız, ticaret odası ya da esnaf sicil kayıt belgelerinizin fotokopisi Yeni Zelanda vize başvurusu için gereklidir.

· Ayrıca eğer ücretli çalışıyorsanız firmanın antetli kağıda yazılmış İngilizce iş veren yazısına ihtiyacınız vardır. (Örnek işveren yazısını ICEP WORLD vize danışmanınızdan alabilirsiniz.)

· Size ve ailenize sponsor olacak kişiye ait tapu ve araç ruhsat belgelerinin fotokopilerini vize dosyanızda bulundurmalısınız.

· Eğer sponsorunuzun tapular üzerinden geliri var ise, bu mülklerle ilgili kira kontratları fotokopileri ve kiraların yatmış olduğu banka hesap ekstresi alınmalıdır.

· Finansal durumunuzu gösteren belgeler

· En az 6 aylık hesap hareketlerinizi gösteren banka hesap ekstresi

· Bankadan alacağınız, son hesap bakiyenizi gösteren yazı da mutlaka vize dosyanızda yer almalıdır.

· Ayrıca kredi kartlarınız ve ekkstreleri dosyanıza ekleyebilirsiniz.

· Yeni Zelanda da kalacağınız her ay için hesabınızda en az 1.000 yeni zelanda doları para bulunması gerekir.

· 2 adet vize fotoğrafı

Vize fotoğrafı çektirebileceğiniz fotoğrafçı için ICEP WORLD vize danışmanlıkla iletişime geçiniz.

Yeni Zelanda vize başvurusunda kullanılabilmesi için fotoğrafınızın son 6 ay içinde çekilmiş olup kesilmiş ya da yapıştırılmış olmaması gerekmektedir.

Fotoğraf pasaport ölçülerinde olmalıdır. Arka yüzüne ad-soyadınızı yazmayı unutmayınız.

Arka fonu beyaz olmalı,

Baş fotoğrafın ortasında olmalı,

Cepheden çekilmiş olmalı,

Her iki kulak görünürken dişler görünmemelidir.

Alın açık olmalı,

Güneş gözlüğü, şapka ya da diğer aksesuarlar kullanılmamalıdır.

Fotoğrafta kesinlikle, fotoğrafın çekildiği stüdyonun reklamı OLMAMALIDIR.

· Erkek adaylar için askerlik tescil veya terhis belgesi

· Rezervasyonlar

Konaklayacağınız yer ve uçuş planlarınızla ilgili detaylı bilgiler vize dosyanızda bulunmalıdır. (Konsolosluk vize başvurunuzu onayladıktan sonra uçak biletlerinizin aslını isteyebilir.)

Vize Türleri

Vize Merkezi Yeni Zelanda vize hizmetlerini deneyimli kadrosuyla profesyonel bir Yeni Zelanda danışmanlık vizesi veren bir firmadan çok daha fazla bir deneyime sahiptir. Yeni Zelanda vizesi için Vize Merkezi Yeni Zelanda vizesi işlem sürecini profesyonel bir biçimde ele alır ve ihtiyaç duyduğunuz Yeni Zelanda vizenizi almanızda profesyonel bir danışmanlık rolü üstlenir. Vize Merkezi Yeni Zelanda vizesi için tecrübeli ve güvenilir kadrosuyla evraklarınızı en iyi sunulacak biçimde hazırlar ve en iyi şekilde sunarak en kısa zamanda sonuçlanması için elinden gelenin en iyisini yapar. Daha çok ve detaylı bilgi almayı düşünürseniz Vize Merkezi ofislerimizi arayabilir Vize Merkezi şubelerimizi ziyaret ederek de bu bilgilerden faydalanabilirsiniz. Yeni Zelanda Vizesi adına ihtiyacınız olabilecek her şeyi sizler için derledik ve düzenleyip burada bir arada sunduk.

Yeni Zelanda vizesi için başvuruda bulunacak olan TC vatandaşları, kendilerinden istenen gerekli evrakları büyük bir özen hazırlamalıdır. Vize başvurularında yapılan hazırlık aşaması, başvurusu sonucuna etki ettiğinden dolayı, sorunsuz ve hızlı işlemler için Yeni Zelanda vize başvurusu için Vize Merkezi uzmanlarından yardım alabilirsiniz. Sizlere sunulan profesyonel bilgiler, sizin adınıza alınan randevu, doğru olduğu öngörülen evrak bilgileriniz vize başvurularınızın sonucunu etkilemektedir. Nihai kararı belirleyen Yeni Zelanda Konsolosluğu olsada, Vize Merkezi ile beraber yürüteceğiniz işbirliği ile Yeni Zelanda vizesi için olumlu adımları öngörmek kaçınılmazdır. Eğitim düzeyinin yüksek olması ile bilinen Yeni Zelanda’ya seyahat amacınızı belirtip, ona uygun olan durumlara istinaden başvuru yapmak ise doğru olan yoldur. Turizmi ile de ön plana çıkan ülke sınırlarında, pek çok amaç için bulunabilirsiniz. Bunun için gerekli ve önemli olan durum ise, bahsedildiği üzere doğru ve hatasız hazırlayacağınız evraklar olacaktır.

Yeni Zelanda Vize başvurularında yapılan değişiklikle, Yeni Zelanda vize başvurularında pasaport işlemleri için VFS Global’den hizmet almaktadır. Yeni Zelanda vize başvurusunda bulunacak kişiler artık pasaport işlem ücreti olarak 91 TL ödeyecektir.
Yeni Zelanda vize başvurusunda bulunacak kişiler için VFS Global BAE, Cezayir, Afganistan, Bahreyn, Mısır, İran, Irak, Ürdün, Kuveyt, Libya, Fas, Amman, Pakistan, Katar, Suudi Arabistan, Suriye, Tunus, Türkiye ve Yemen vatandaşlarının başvurularını kabul etmektedir. Vatandaş olmayanların, Türkiye’de başvuru yapmaları için bu ülkelerin geçerli göçmen statüsü belgesine sahip olmaları gerekir.

İletişime Geçin

Fransa vizesi almak için sizlerde hemen bizimle iletişime geçin ve işlemlerinize hemen başlayın.