saiyuki yaoi doujin so cold wolf children review mft 1000 feet stainless steel alloy charts ervis bici download games

Gerekli Evraklar

 • Başvuru formu
 • 2 fotoğraf (son 3 ay içerisinde çekilmiş olmalı)
 • Angola’dan ticari davet mektubu (davet eden firma iletişim ve adres bilgileri mutlaka bulunmalı ) davetiye onay için öncelikle info@ssvize.com adresine mail olarak gönderilmelidir ve onay alınmalıdır.
 • Davet eden firma yetkilisine ait kimlik fotokopisi
 • Şirket anketli kâğıdına kaşe ve imzalı vize talep dilekçesi
 • Şirket imza sirküleri fotokopisi
 • Faaliyet ve oda sicil belgesi
 • Vergi levhası fotokopisi
 • SGK işe giriş bildirgesi
 • Son 3 aylık maaş bordrosu (kaşe ve imzalı)
 • Şirket banka hesap dökümü (son 3 aylık banka tarafından kaşeli ve imzalı olmalıdır.)
 • Otel ve uçak rezervasyonu
 • Pasaport fotokopisi ve pasaportun kendisi (pasaport süresinin vize bitiminden itibaren minimum 9 ay süresinin olması gerekmekte. )
 • Sarı humma aşı kartı

Vize Türleri

Angola turistik vize, kısa süreli bir Angola vizesi kategorisidir. Angola turist vizesi maksiumum 90 gün olarak verilirken ilk Angola seyehatiniz için bu süre daha kısa olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti resmi pasaport sahipleri ise seyahatleri öncesi Angola vize işlemlerinde bulunmaları zorunludur. Turistik vize ile Angola’da sadece seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz, Turistik vize ile Angola’da iş görüşmesinde bulunamaz, Angola’da çalışamaz ve ticari bir faaliyet yürütemezsiniz. Angola vize işlemleri için kullanacak olduğunuz pasaortunuz ise Angola seyahatiniz sonrası en az 9 ay geçerliliği olmalıdır. Aksi takdirde bu özelliklere sahip olmayan pasaportlarla yapılan başvuruları Angola Konsolosluğu kabul etmeyecektir.

Angola turistik vize başvuruları, Angola Konsolosluğu’nun oluşturduğu önceliklere göre evrakların eksiksiz ve doğru şekilde toparlanıp organize edilmesiyle başlayan bir süreçtir. Turistik vize için gerekli evraklar doğru bir şekilde toparlanmalı, Angola vize başvuru formu eksiksiz ve gerçeğe uygun bilgilerle doldurulmalı ve vize başvuru evrakları arasında bulundurulmalıdır. Angola vize başvuru formunuz olmadan yapacak olduğunuz başvurular ise kabul edilmeyecektir. İdeal bir şekilde düzenlenmiş başvuru evrakları ile Angola Konsolosluğu yahut Angola Konsolosluğu’nun yetkilendirmiş olduğu vize merkezlerine başvurunuzu yapabilirsiniz. Turistik vize başvurularında son 10 yıl içerisinde alınmış ve seyahat bitim tarihinden 1 yıl daha geçerliliği olan pasaportlarınız tercih edilmelidir. 10 yıldan daha eski olan pasaportlarla gerçekleştirilen vize başvuru işlemleriniz ise kabul edilmeyecektir. Angola, parmak izi uygulaması için başvuru sahibinin de vize randevusunda büyükelçilikte bulunmasını şart koşmaktadır.

Angola’ya iş gerekçesiyle seyahat edecek olan kişilerin alması gereken vize türüdür. Angola ticari vize, iş gerekçesi ile gidenler yanı sıra kongre, fuar, eğitim ve seminer gibi gerekçelerle gidilmesi halinde de alınması gerekirken, ticari vize alabilmek için Angola ‘da ziyaret edilecek olan firmadan davetiye yazısı alınmalıdır. Davetiye yazısı başvuru evrakları arasında bulundurulması gerekirken, Angola ticari vize işlemleri için kişisel veya grup halinde başvuru yapabilirsiniz.

Angola için ticari vize alabilmek için Angola Konsolosluğu’nun belirlediği önceliklerine göre başvuru yapılmalıdır. Ticari vize başvuru evraklarını eksiksiz ve doğru bir şekilde bir araya getirerek, Angola ticari vize ücreti ve başvuru yapılmasının ardından alınan ödeme fişi ile banka ödemesi gibi prosedürlerin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi halinde Angola için ticari vizenizi alabilirsiniz. Angola, parmak izi uygulaması için başvuru sahibinin de vize randevusunda büyükelçilikte bulunmasını şart koşmaktadır.

Angola vize başvuru formu, Angola Konsolosluğu’nun başvuru sahibi hakkında bilgi edinebilmesini sağlayan bir formdur. Başvuru sahiplerinin resmi başvuruda bulunduğunu gösterirken, Angola vize başvuru formu büyük harfle, okunaklı ve başvuru evraklarınızda vermiş olduğunuz bilgilerle uyum gösterir şekilde doldurmalıdır. Form Türkçe ve İngilizce doldurulabilirken, formda Türkçe karakter kullanılması her hangi bir sorun oluşturmayacaktır.

İletişime Geçin

Fransa vizesi almak için sizlerde hemen bizimle iletişime geçin ve işlemlerinize hemen başlayın.